.

مدیریت :حمیدرضا مدیری

دفتر مرکزی : 66624673

کارگاه : 65831598


کاربرد پکیج گرمایی

استفاده از پکیج گرمایی در انواع سیستم های گرمایشی

استفاده از پکیج گرمایی در کلیه سیستمهایی که از طریق انتقال آب گرم فضای ساختمان را گرم میکنند، کاربرد دارند. کاربرد پکیج در جایی که از سیستمهایی مانند سیستمهای جذبی که جهت سرمایش و گرمایش استفاده میشود و یا سیستم تهویه بر اساس ورود هوا به فضای ساختمان باشد و کنترل رطوبت فضا نیز در آن وجود داشته باشد، مناسب نیست.

در واقع میتوان در سیستمهای گرمایش از کف و سقف و گرمایش به کمک شوفاژ و تهویه به کمک فنکویل، از پکیج دیواری استفاده نمود. هنگام استفاده از پکیج در هر کدام از سیستمهای زیر ملاحظاتی وجود دارد که هنگام طراحی بایستی در نظر گرفته شود. برای مثال در استفاده از سیستم گرمایش از کف و سقف، در صورتی که طول لولههای به کار رفته زیاد باشد و یا خمها و چند راهیهای موجود در لوله کشی زیاد باشد بایستی پمپ به کار رفته در پکیج به نحوی انتخاب شود که علاوه بر داشتن توانایی غلبه بر فشار مقاوم در لولهها بتواند دبی لازم برای جابجا کردن مقدار مناسبی از آب گرم را داشته باشد.

شوفاژها معمولا کمتر از سایر روشها نیروی مقاوم در برابر جریان آب را ایجاد میکنند، زیرا پیچیدگی کمتری در لولهکشی آنها وجود دارد و همچنین طول لوله به کار رفته در لولهکشی آنها در کمترین حالت ممکن طراحی میشود. بنابراین در صورت وجود محدودیت در انتخاب پمپ به کار رفته در پکیج، استفاده از شوفاژها مناسب برای انواع پکیجها است.

در استفاده از پکیج نیاز به لوله کشی آب گرم وجود دارد و همچنین یک مسیر دودکش در محل پکیج برای خروج دود مورد نیاز است. در واقع پکیجهای گرمایی تمامی تجهیزاتی را دارا هستند که برای کلیه سیستمهای گرمایش با آب گرم مورد نیاز است. این تجهیزات عبارت اند از پمپ و منبع انبساط و مشعل و تجهیزات مورد نیاز مشعل و مبدل حرارتی. پکیجهای دیواری نیز مانند سایر سیستمهای گرمایش به کمک آب گرم توانایی کنترل رطوبت محیط را دارا نیست و در صورتی که مشکل رطوبت هوا وجود داشته باشد بهتر است پکیج خارج از فضای خانه نصب شود تا از مصرف هوای مرطوب داخل فضای ساختمان جلوگیری شود. سنسورهایی که در پکیج وجود دارند و پکیج را به صورت هوشمند کنترل میکنند کمک میکند تا با تغییر در سیستم گرمایش به کمک آبگرم، نیاز به اعمال تغییر در سیستم و نحوه عملکرد پکیج نباشد و در واقع طراحی پکیج به گونهای است که در کنار تمامی این سیستمها به نحو احسن به فعالیت بهینه خود ادامه داده و آب گرم بهداشتی و آب گرم گرمایش را به طور مطلوب به مصرف کننده تحویل میدهد

پکیج خارجی ،

 

نشانی

 مدیریت :حمیدرضا مدیری

 

دفتر مرکزی : 66624673

 

کارگاه : 65831598

 

نشانی :تهران – 45 متری فتح – خیابان طالقانی – پلاک 109

 

نقشه

11درباره ناب آهن

ناب آهن در تاریخ ، ۱۳۹۱/۲/۲۵ فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات در زمینه مبل به طور رسمی آغاز نمود.سیستم

خدمات عبارتند از :

  • تیرآهن
  • میلگرد
  • نبشی

11راه های تماس با شرکت

تهویه راسان

مدیریت :حمیدرضا مدیری

دفتر مرکزی : 66624673

کارگاه : 65831598

نشانی :تهران – 45 متری فتح – خیابان طالقانی – پلاک 109

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری